Loading...

Indre Simutyte

  • Lietuvių – italų
  • kalbos vertėja raštu ir žodžiu

Mano veikla

Abstract


Verčiu iš ir į italų kalbą kaip laisvai samdoma vertėja, bei bendradarbiauju su įvairiomis vertimų agentūromis.

Kuo geresnė vertimo kokybė, tuo didesnė tikimybė pasiekti norimą rezultatą, neeikvojant brangaus laiko ir energijos. Tai yra įmanoma, nes nuosekliai išverčiu tekstą ir turini pritaikau pagal reikiamos kalbos ir kultūrinius ypatumus.

Aukšta vertimo kokybė į lietuvių/italų kalbą garantuoja kad jūsų produkto, idėjos, pasiūlymo pristatymas būtų efektyvus ir lengvai suvokiamas siūlomai rinkai.

Apie mane

Indre Simutyte


Į Italiją, tiksliau į Milaną atvykau kaip Europos savanorių tarnybos savanorė, o likau dėl meilės. Šioje šalyje praleidau daugiau nei 12 metų, studijuodama, dirbdama ir augindama vaikus.

1999nuo - 2004iki

Išsilavinimas

Du metus mokiausi sociologijos mokslų Vytauto Didžiojo universitete Kaune, o vėliau studijavau ekonomiką Milano Bicocca universitete.

2013nuo

Patirtis

2012 m. grįžusi į Lietuvą įsidarbinau kaip vertėja viename iš Mazotto grupės gamyklų Kaune ir čia praleidau daugiau nei 4 metus.

Pagrindinis darbas buvo nuoseklus vertimas gamybinių susirinkimų bei įvairių susitikimų metu, likusi laiką versdavau įvairių gamybos mašinų naudojimo instrukcijas, dokumentus, saugos duomenų lapus ir pan.

Vėliau, po poros metų, pradėjau bendradarbiauti ir su įvairiomis vertimų agentūromis.

Mano darbas

Paslaugos


Vertimas Iš/Į Italų Kalbą

Turiu patirties techninių tekstų, teisinių, medicininių dokumentu, internetinių puslapių, reklamos,komercinių pasiūlymų vertimuose.

Įkainiai


Vertimas raštu

Kaina skaičiuojama už lapą, kurį sudaro 1700 simbolių be tarpų.

Kaina priklauso nuo skubumo, teksto sudėtingumo ir dokumento formato (jei dokumento formatas yra neredaguojamas, kaina padidėja 10 %).

Terminas ir sąlygos visuomet aptariamos prieš patvirtinant užsakymą.

Baigtas vertimas persiunčiamas elektroniniu paštu.

Vertimas žodžiu

Vertimo žodžiu kaina skaičiuojama valandomis. Jei darbas yra toli nuo Kauno, prie vertimo įkainio pridedamos ir kelionės išlaidos.

Išrašau sąskaitas.

Kontaktai

Parašyk man


team
  • Vardas: Indre Simutyte
  • Email: indre81@gmail.com
  • Telefonas: +370 60031769
  • Miestas:Kaunas